pl en
Facebook - oltarzewska.pl
 

MAŁA CZARNA PROJEKT
mała czarna

Projekt „Mała czarna” to nie kolejna typowa kolekcja sukienek. To realizacja marzenia kobiet o poszukiwaniu sukienki idealnej. Justyna Ołtarzewska zapytała w ankiecie kilkaset kobiet o to, jaka jest ich sukienka marzeń, jaką sukienkę chciałby nosić i mieć w swojej szafie na każdą ważną okazję. Przeanalizowała otrzymane odpowiedzi i na ich podstawie stworzyła pierwsze szkice publikowane na Facebooku. Zaprosiła też uczestniczki ankiety do zaangażowania się w realizację projektów – spośród zgłoszonych kandydatek wylosowała, kobiety w różnym wieku, o różnym typie urody, noszące różne rozmiary. Na przestrzeni kilku miesięcy projektantka spotykała się z uczestniczkami projektu, zdejmowała miarę, dobierała tkaniny i uzgadniała ostateczny kształt poszczególnych sukienek.
Finałem tego niezwykłego pomysłu jest wspólna sesja zdjęciowa (fot. Dominika Jarczyńska)


Partnerzy projektu:

Klinika Piękna Essence - Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic. „Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem.”

Partnerzy sesji:

Fryzury: Shake Your Head – styliści fryzur, dzięki którym poczujesz, że twoje włosy mają idealny wygląd, oraz są odzwierciedleniem twojej osobowości i stylu.
Makijaż: INGRID Cosmetics - marka wysokiej jakości kosmetyków kolorowych, dla nowoczesnych i pełnych energii kobiet. W jej rozbudowanym asortymencie można znaleźć produkty inspirowane najnowszymi trendami w świecie mody, w szerokiej gamie asortymentowej oraz kolorystycznej.
Okulary: Caroline Abram - utalentowana artystka, która każdy model kolekcji projektuje sama. Jej oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo.
Buty: Primamoda - jest jednym z krajowych liderów w segmencie obuwia, galanterii skórzanej oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią ponadczasową klasykę i wysublimowaną elegancję. Niebanalne projekty tworzone w atelier marki Primamoda, powstają z najwyższą dbałością o doskonałą jakość i każdy najdrobniejszy szczegół.
Biżuteria: House of April - Broszki House of April to nie efekt ciężkiej, strategicznej pracy, ale wynik odskoczni od wszystkiego, o czym ich autorki chciałyby zapomnieć. Kredyty, deadline’y, rachunki, wywiadówki… Na szczęście mają czas. Czas na realizację marzeń małymi krokami. Czas na zadbanie o szczegóły. Czas na dokładność i precyzję. Bliżej im do przedwojennej manufaktury niż nowoczesnej fabryki.
Biżuteria: Kamena - Kamena to marka dla której motywem przewodnim jest kamień. Jego forma oraz struktura inspiruje nas do tworzenia unikatowej i eleganckiej biżuterii odkreślającej naturalne piękno kobiety. Każdy kamień wykorzystany w naszych kolekcjach pochodzi z terenu Polski i stoi za nim odrębna historia.
Satine Bielizna – Ekspert w indywidualnym doborze bielizny. Profesjonalne i doświadczone oraz pełne pasji do swojej pracy brafitterki.
Plakatówka - Pomysł na Café Plakatówka narodził się z potrzeby wypełnienia kulturalnej niszy w okolicach Miasteczka Wilanów. Nazwa nawiązuje do pobliskiego Muzeum Plakatu oraz kulturalnych aspiracji lokalu. Jest to sąsiedzka kawiarnia o jasnym przestronnym wnętrzu, w którym panuje lokalna, niezobowiązująca atmosfera.
Złoty Standard - to nowy produkt na rynku stworzony z myślą o osobach zainteresowanych zdrowym stylem życia. Oferujemy niepasteryzowane, świeżo wyciskane: shoty, soki, koktajle i kuracje wzbogacone superfoods jak na przykład: chlorella, cynamon cejloński, czy jagody maqui.


mała czarna - partnerzy serii
Zobacz kolekcję w naszym butiku